Royal Brand Public Relations - nag3ówek strony g3ównej

Royal Brand PR - skuteczne doradztwo public relations

Agencja Royal Brand PR jest firmą, z sukcesami pracującą dla klientów na rynku polskim oraz rynkach międzynarodowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy zarówno rodzime firmy i międzynarodowe korporacje jak również instytucje publiczne i państwowe. Główną zasadą Konsultantów agencji jest tworzenie skutecznych rozwiązań komunikacyjnych w oparciu o cele biznesowe klientów.


Jak działamy?

Budujemy zaufanie - jesteśmy profesjonalnym doradcą wizerunkowym, służącym wiedzą i doświadczeniem w każdym obszarze naszej pracy.

Analizujemy trendy i obieramy cele - obserwujemy rynek, przeprowadzamy audyty, analizujemy potrzeby klienta - obieramy realne i przemyślane cele.

Sięgamy po innowacyjne rozwiązania - standardowe działania nie przynoszą satysfakcji na rynku pełnym konkurencji - nie stoimy w miejscu - sięgamy po nowe, ale sprawdzone.

Tworzymy kompetentny zespół - sukces firmy to suma sukcesów jej ludzi. Wieloletnia współpraca, zaufanie i patrzenie "w tym samym kierunku", przekładają się na jakość obsługi naszych Klientów.

Inspirujemy klientów - współpraca z klientem to nie tylko poprawne wypełnianie postanowień kontraktu. Codziennie inspirujemy do podejmowania nowych wyzwań, zachęcamy do doskonalenia przyjętych wcześniej rozwiązan. Dzięki temu z roku na rok podwajamy liczbę Klientów i rozszerzamy zakres współpracy z nimi.


Zapraszamy do współpracy

Zespół Royal Brand PR


Oferta agencji Royal Brand  .pdf   (201kb)
Aktualności

2017-10-26

— Zespół agencji przygotował dla marki MULTICOMFORT Saint-Gobain i jej partnera spotkanie prasowe w wyjątkowym domu niskoenergetycznym w Chorzowie. (...) Za pośrednictwem streamingu live eksperci Sain-Gobain mieli okazję oprowadzić Fejsbukowiczów po wnętrzach, a dron zapewnił wszystkim najlepszy widok.2017-10-25

— Wraz z naszym Klientem, Stowarzyszeniem Komfort Ciszy zorganizowaliśmy spotkanie dla dziennikarzy mediów informacyjnych, kobiecych i wnętrzarskich, podczas którego nasi eksperci poruszyli temat właściwej akustyki we wnętrzach.2017-10-14

— Razem z Dolnośląskiem Centrum Ginekologii, firmą Avon oraz fundacją Rak&Roll zorganizowaliśmy w Pasażu Grunwaldzkim dzień bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich dla kobiet.2017-10-14

— Już po raz drugi uczestniczyliśmy w przygotowaniu Strefy Modnych Wnętrz w Domu Handlowym Renoma. Tym razem wraz z zaproszonymi gośćmi i jak zawsze z Radiem RAM wzięliśmy na tapetę jesienne trendy. Co zrobić, żeby nasze wnętrza zapełniły się pozytywna energią i magią światła?
Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS